Сигналізація з моніторингом - найефективніший спосіб захисту від злодія, але і найдорожчий. Зазвичай є можливість обрати охоронне агентство серед кількох, що працюють поблизу вашого банку. Як вибрати те, що має найкращий захист? Важливо не тільки те, який тип системи захисту буде використовуватися і скільки треба платити, але і те, наскільки швидко і як агентство відреагує на отриманий сигнал.

Який обсяг послуг агентства?

Так охоронна фірма в Києві пропонує власникам банків:

  • проектування, монтаж, продаж, оренду систем сигналізації для захисту приміщення;
  • цілодобовий нагляд, включаючи негайну допомогу інтервенційних бригад.

Нагляд охоплює територію, яка знаходиться всередині розробленої системи, тому неможливо викликати інтервенційну бригаду, якщо хтось викопує квіти або дерева, які знаходиться поза периметром системи (це був би так званий невиправданий дзвінок).  

Хто такі працівники охоронного агентства?

У компаніях працюють охоронці з ліцензією, яка їм видана після спеціального навчання. Варто з’ясувати, яким був обсяг навчання, чи знають охоронці, як надати долікарську допомогу, чи знають вони основні юридичні поняття та чи є вони у фізичній формі. Видаються ліцензії першого та другого ступенів (ліцензії вищого рівня повинні мати особи, які керують установами).

Трапляється, що через заощадження працюють люди без ліцензії. Вони менш наділені повноваженнями, не мають зброї та не можуть застосовувати прямий примус (наприклад, надягають наручники).

Всі особи, прийняті на роботу в охоронний орган, перевіряються: у реєстрі засуджених, а також у відповідних підрозділах поліції та в інших або попередніх місцях роботи. Добре, коли співробітники агентства - це люди, які контактували з поліцією, військовими, оскільки вони є належним чином навченими працівниками.

Наймаючи компанію, завжди варто ознайомитись з екіпажем, який контролює район. Екіпаж повинен відвідати вас, побачити ділянку, будівлю, вікна, найшвидший шлях до будівлі, познайомитись з околицями.

Окрім ліцензії, відомство має мати ліцензію на діяльність, видану міністром внутрішніх справ та адміністрації.

Що таке втручання?

Порушення периметра системи викликає втручання охоронної агенції, тобто прибуття патруля. Найголовніше для клієнта - це коли прибуде патруль, скільки людей буде там і які дії вони вживатимуть.

Час у дорозі, як правило, становить від 5 до 15 хвилин у годину пік, а у решту - близько 5 хвилин.

Варто з’ясувати, скільки патрулів має агентство та скільки захищених будівель на одного патруля. Зазвичай у кожного екіпажу є своя зона, яка повинна пересуватися протягом певного часу. Чим менша площа і чим менше об’єктів під захистом, тим швидше може бути втручання.