Вже Клеопатра знала про чудові властивості молока. Жінки 21 століття також усвідомлюють, що варто використовувати цей дар природи. Ми всі шукаємо зілля для омолодження, яке дозволить назавжди зупинити красу. Молоко, безумовно, має багато спільного з цим.

Важлива якість молока. Виробник Молока ферма «Молоко Вітчизни» в Сумській області гарантує якість своєї продукції, адже вона забезпечена використанням сучасного обладнання і інноваційним програмним забезпеченням.

Чим корисне молоко?

Молоко не тільки зміцнює організм, але і покращує стан шкіри. Все завдяки його вітамінам A, E і B, а також кальцію, калію та фосфору.

Білки - найважливіші в молоці

Білки, що містяться в молоці, змушують стимулювати вироблення колагену та еластину в клітинах шкіри, а кількість гіалуронової кислоти збільшується. Завдяки цьому косметика з молоком оновлює і зміцнює епідерміс і розгладжує зморшки. Особливо рекомендується зрілим жінкам, шкіра яких втрачає пружність і еластичність. Білки є джерелом амінокислот, а амінокислоти допомагають утримувати воду, роблячи шкіру зволоженою і гладкою щодня.

Ліпіди для чутливої ​​шкіри

Ліпіди, що містяться в молоці, відновлюють гідроліпідний шар шкіри. Саме тому молоко використовується для виробництва косметики для чутливої, дуже сухої та роздратованої шкіри.

Ненасичені жирні кислоти - захисники молодості

Молоко також містить ненасичені жирні кислоти, які є найкращою зброєю для боротьби з вільними радикалами - найбільшими ворогами молодості. Ось чому варто робити ванни з молоком.

Молоко в косметиці для волосся

Якщо ви прочитаєте на етикетці засобів для волосся, що вони містять молочні білки, можете бути впевнені, що у вас будуть красиво блискучі локони.

Переваги пиття молока

Молоко є одним з найбільш цінних джерел високоякісного білка і кальцію, які необхідні організму протягом усього його життя. У молодому віці це необхідно для правильного росту кісток, в той час як у дорослих це допомагає підтримувати їх хороший стан і запобігати появі в них дефектів, що, в свою чергу, може привести до остеопорозу.

Кальцій також використовується для клітинних метаболічних процесів. Він лікує шлунково-кишкові захворювання і запобігає таким проблемам, як ожиріння, атеросклероз і гіпертонія. Цікаво, що знежирене молоко знижує ризик розвитку раку легенів. Присутність лактози в молоці призводить до кращого засвоєння таких елементів, як фосфор, кальцій і магній. Крім того, він містить цинк, кобальт, фтор, бром і мідь. Крім того, жирне молоко є цінним джерелом вітамінів А, В і вітамінів, розчинних у жирах, таких як D і Е.

Люди, яким не байдужа струнка фігура, повинні знати той факт, що молоко ефективно пригнічує апетит і, таким чином, сприяє тому, що бажання перекусити між прийомами їжі безумовно менше. Тому гарною ідеєю буде почати день зі склянки молока, що позбавить від спокуси з'їсти калорійні закуски перед вечерею. Крім того, молоко добре впливає на травний тракт і легко засвоюється.